Księga Gości

Księga Gości

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

Aktualności

A K T U A L N O Ś C I

18.07.2015

 Przyjmujemy zlecenia na 2019 rok.

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

Emilia i Robert 04.06.2018
Wyjątkowa orkiestra, którą tworzą nie tylko utalentowani muzycy, ale przede wszystkim wspaniali ludzie :) Potrafią doradzić, rozweselić, zabawić, a także wzruszyć. Wszystko w odpowiedniej chwili. My dziękujemy bardzo za piękną oprawę muzyczną w kościele, jak i rozrywkową część, już na Sali Weselnej. Polecamy wszystkim z całego serca:) Nasi goście również byli zachwyceni!
Asia i Maciek 17.09.2017
Randka w ciemno okazała się strzałem w dziesiątkę! Lepiej nie mogliśmy trafić. Zespół miał bardzo rozbudowany repertuar i grał tak dobrze, że goście nie schodzili z parkietu na weselu (nie było problemu, żeby zespół zagrał godzinę dłużej) i na poprawinach - ciężko było się rozstać... Wszyscy byli zachwyceni graniem oraz tym, że zespół miał z nami bardzo dobry kontakt i indywidualne podejście do gości, zapamiętywał ich imiona, wykorzystując to w przyśpiewkach. Milena, Andrzej, Adam - jesteście najlepsi! :) Aż szkoda, że to tak szybko minęło.. Dziękujemy za wspaniałe granie, będziemy to zawsze wspominać z uśmiechem na ustach. P.S. Widzimy się u Bobka i Ady! :)
Monika i Kamil (Mieszkowice) 23.08.2017
10.06.2017 mieliśmy przyjemność bawić się na naszym weselu z tym zespołem . Zespół Carmen- to był strzał w dziesiątkę. Profesjonaliści, cudowne głosy. Goście również zadowoleni. Bawili się nie dość że na weselu, ale także na poprawinach nie schodzili z parkietu (a tego się baliśmy). Mało tego: były niespodzianki o których nie wiedzieliśmy. To naprawdę było miłym zaskoczeniem. Ciężko było nam się z nimi rozstać, wspaniali ludzie. Szkoda, że ten czas tak szybko zleciał :( POLECAMY :)
Emilia i Sebastian (Witnica) 09.08.2017
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałą i profesjonalną oprawę muzyczną naszego wesela. Cieszymy się, że mogli Państwo zagrać na naszej uroczystości. Doskonałe prowadzenie zabawy oraz odpowiedni dobór repertuaru sprawił, że goście do dziś wspominają nasze wesele i uznają za jedną z najlepszych uroczystości na jakich się bawili w swoim życiu. My również bardzo miło wspominamy nasze wesele i gdybyśmy mogli cofnąć czas, to chcielibyśmy przeżyć ten dzień jeszcze raz. Mamy nadzieję, że Państwo również miło spędzili ten czas w naszym gronie. Dziękujemy jeszcze raz
Paulina i Mateusz (Dębno) 26.07.2017
Wspanialy zespol , Sa to prawdziwi PROFESJONALISCI, umiejacy odnaleźć się w każdej sytuacji. Zarówno meski jak i damski glos doskonaly zadnych fałszów.Jezeli chcecie mieć udane wesele goraco POLECAMY !!!!!. Z tak wspaniałymi ludzmi ciezko było się rozstac po weselu i poprawinach. Skusilismy się również na oprawe w kosciele i to był strzal w dziesiątkę. Chcesz mieć udane wesele wybierz CARMEN. Pozdrawiamy Mateusz i Paulina.
ewa 11.05.2017
Świetna organizacja, super impreza!
mark 10.05.2017
oby tak dalej i na pewno się uda!
Gosia i Artur (Dolice) 09.05.2017
Jesteśmy bardzo zadowoleni że wybraliśmy ten zespół. Pomimo, że nie słyszeliśmy Ich nigdy na żywo nie zawiedliśmy się. Oprawa mszy świętej PRZEPIĘKNA!!!! Zespół nadał całej ceremonii taki klimat, że wszyscy byli wzruszeni. Profesionalnie prowadzone wesele, zespół uśmiechnięty i bardzo pozytywny. Gorąco polecamy!!!!
gramy 22.01.2017
Świetna kapela. nie da się z nimi nie bawić!
Marta 21.01.2017
kapela godna polecenie!