Księga Gości

Księga Gości

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

Aktualności

A K T U A L N O Ś C I

18.07.2015

 Przyjmujemy zlecenia na 2019 rok.

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

Magda i Piotrek (Gryfino) 11.12.2014
Najlepsza, jedyna w swoim rodzaju oprawa muzyczna wesela! Tak jak po Naszym pierwszym tańcu zapełnił się parkiet, tak dopiero po dodatkowo ”przedłużonych” poprawinach zeszli z niego goście. Świetna zabawa, super atmosfera i niesamowicie pozytywne emocje płynące zarówno od całego zespołu jak i od każdego z nich z osobna. Z czystym sumieniem Polecamy zespół CARMEN bo My, nasi Rodzice i przede wszystkim nasi Goście bawili się wyjątkowo! Dziękujemy, że w ten dzień byliście z nami :)
Elwira i Marek (25.08.140 (Szczecin) 17.09.2014
Genialny zespół!!! To był strzał w dziesiątkę, choć nigdy nie słyszeliśmy Ich na żywo!! Polecamy wszystkim tym , którzy szukają niebanalnego, profesjonalnego zespołu. Goście byli zachwyceni, a parkiet pełen całą noc do białego rana. Zespół bardzo kontaktowy, uprzejmy i jeszcze raz podkreślam profesjonalny.. Żadnych ”smętów”, czy discopolowy łomot, tylko żywe piosenki, także zagraniczne dorównujące oryginałom!! Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy za wspaniały wieczór bo daliście czadu!!!
Basia (Szczecin) 08.08.2014
Miałam przyjemność bawić się na weselu 2 sierpnia, na którym grał zespół muzyczny CARMEN i muszę szczerze przyznać, że zespół jest jedyny w swoim rodzaju, bardzo szeroki repertuar, świetnie śpiewają, potrafią poprowadzić imprezę i rozruszają każdego :)
Kasia&Mariusz (Chojna) 29.07.2014
Pragniemy podziękować Zespołowi Muzycznemu Carmen za cudowne granie na naszym weselu 26.07.2014r.Nie mogliśmy lepiej trafić.Wszyscy byli zachwyceni,Będziemy Was długo pamiętać, było rewelacyjnie, wielkie dzięki!
MaciekiKasia 21.07.2014
Kochani dziękujemy, że tak świetnie rozruszaliście Nasze Wesele. Goście byli zachwyceni waszą oprawą muzyczną:) Serdecznie Dziękujemy. Będziemy Was gorąco polecać!
Justyna 27.04.2014
Dziekujemy bardzo za SUPER oprawe muzyczna 18-ki Gosi. Goscie bardzo zadowoleni (mlodsi i starsi). Przeboje ponadczasowe. Polecamy wszystkim - swietni muzycy i bardzo towarzyscy ludzie. Na pewno nie raz jeszcze bedziemy korzystac z Waszych uslug i talentu. Pozdrawiamy:-)
Konrad i Edytka 24.04.2014
Serdecznie dziękujemy za bardzo dobrą zabawę z wami, wszyscy są zadowoleni :) Polecam bardzo gorąco ten zespół na każde wesele zawsze coś wymyślą by każdy z gości się świetnie bawił :D Pozdrawiamy Edytka i Konrad :]
Maja (Dębno) 03.04.2014
Jestem pod wielkim wrażeniem tego zespołu!! Są świetni jeszcze nie słyszałam tak pięknej orkiestry :)Dzięki nim miałam wspaniałą studniówkę, a juz nie długo będą grać mi na weselu :) Pozdrawiam serdecznie cały zespół !!
Kamila 24.02.2014
Byłam w lutym na Balu Myśliwych z zespołem Carmen. Rewelacyjne prowadzenie imprezy, bogaty repertuar.Są coraz lepsi. Polecam!!!
Emilia i Piotr 25.11.2013
Serdecznie dziękujemy za oprawę muzyczną naszego wesela 05.10.2013 r. Ten niepowtarzalny klimat będziemy jeszcze długo wspominać- tak samo jak nasi goście. :) Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego. :) Emilia i Piotr.