Księga Gości

Księga Gości

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

Aktualności

A K T U A L N O Ś C I

18.07.2015

 Przyjmujemy zlecenia na 2019 rok.

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

Agata i Robert (Koszewko) 08.10.2015
Od kilku minut zastanawiam się w jakie słowa ubrać można aby móc określić jak jesteśmy wdzięczni za kazdy usmiech naszych gości za charyzmę jaką w sobie posiadacie za świetną zabawę i za to, że wraz z wami mogliśmy wspomnienia na późniejsze dni malować . Dziękujemy Milenie za to, że mogliśmy poznać Polską Whitney Houston to co jesteś w stanie z siebie wydobyć jest nie do opisania a moje łzy szczęścia/zachwytu są na to prawdziwym dowodem. Dziękujemy za wszystko jesteście NAJLEPSI !!! Takich dwóch jak was trzech to nie ma ani jednego ! Sciskamy . Agata i Robert Koszewko 08.08.2015
Paulina i Mateusz Mieczkowscy 22.09.2015
Dziękujemy bardzo za profesjonalną oprawę muzyczną całego naszego wesela. Cieszymy się, że Was wybraliśmy i mogliśmy z Wami współpracować :) Gwarantujemy, że będziemy każdemu polecać Wasz zespół. Jesteście Naaajlepsi :) Raz jeszcze bardzo dziękujemy :) !!!!
Dagmara i Grzegorz (Chojna) 14.09.2015
Super zespół:) Fajnie graja, spiewaja i zabawiaja. Goście weselni bawili sie caly czas, a oczepiny wygraly wszystko:D Polecamy goraco ZESPÓŁ CARMEN nie tylko na wesela:)
Iza i Paweł 28.08.2015
Napisać że jesteście najlepsi, to stanowczo za mało... Wesele było megaświetne, goście zachwyceni, a my chodzić nie możemy tak nas nogi bolą. Oczepiny, konkursy, super żarty i ta Whitney zaśpiewna przez Milenę, to jest coś co zapamiętamy na dłuuugie lata :) Dziękujemy, mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś z Wami poszaleć na parkiecie :)
Adrianna i Piotr 21.08.2015
Super ekipa, bardzo dobry repertuar i dawali radę cały czas. Parkiet przez większość czasu na full. Świetnie zorganizowane oczepiny. Dziekujemy wam i polecamy wszystkim którzy planują wesele Zespół Carmen :)
Marta i Michał (Kamieniec) 30.07.2015
Najlepszy zespół na wesele.Grali u nas 24.07.2015 w Ustowie.Świetnie Śpiewają i zabawiają gości.Profesjonalne podejście do tematu.Gorąco Polecamy :)
Marta i Michał - Szczecin 27.07.2015
Najlepsza, jedyna w swoim rodzaju oprawa muzyczna wesela! Tak jak po Naszym pierwszym tańcu zapełnił się parkiet, tak dopiero po dodatkowo ”przedłużonych” poprawinach zeszli z niego goście. Świetna zabawa, super atmosfera i niesamowicie pozytywne emocje płynące zarówno od całego zespołu jak i od każdego z nich z osobna. Z czystym sumieniem Polecamy zespół Carmen bo My, nasi Rodzice i przede wszystkim nasi Goście bawili się wyjątkowo! Dziękujemy, że w ten dzień byliście z nami :)
Marta i Tomek (Szczecin) 11.05.2015
Rewelacyjny zespół, profesjonalna obsługa od początku do końca. Znają się na swojej pracy jak nikt! Począwszy od wyprowadzenia z domu, przez oprawę w kościele aż po samo wesele- wszystko na najwyższym poziomie. Piękne wokale i pełen repertuar- od starych kawałków po najnowsze przeboje, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy goście zachwyceni zespołem, parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Zabawy pierwsza klasa, goście się zintegrowali i nikt nie czuł się skrępowany w żadnym momencie. Dziękujemy !!!
Ania i Romek (Crailsheim) 03.01.2015
Najlepsza orkiestra jaką mogliśmy sobie wymarzyć ;) My jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej ślubu oraz wesela ;) goście również miło wspominają zabawę :) Naprawdę serdecznie polecam :)
Maria 27.12.2014
Carmen to rewelacyjny zespół. Nigdy się człowiek nie nudzi siedząc na krześle.