Księga Gości

Księga Gości

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

Aktualności

A K T U A L N O Ś C I

18.07.2015

 Przyjmujemy zlecenia na 2019 rok.

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

Adrianna i Piotr 21.08.2015
Super ekipa, bardzo dobry repertuar i dawali radę cały czas. Parkiet przez większość czasu na full. Świetnie zorganizowane oczepiny. Dziekujemy wam i polecamy wszystkim którzy planują wesele Zespół Carmen :)
Marta i Michał (Kamieniec) 30.07.2015
Najlepszy zespół na wesele.Grali u nas 24.07.2015 w Ustowie.Świetnie Śpiewają i zabawiają gości.Profesjonalne podejście do tematu.Gorąco Polecamy :)
Marta i Michał - Szczecin 27.07.2015
Najlepsza, jedyna w swoim rodzaju oprawa muzyczna wesela! Tak jak po Naszym pierwszym tańcu zapełnił się parkiet, tak dopiero po dodatkowo ”przedłużonych” poprawinach zeszli z niego goście. Świetna zabawa, super atmosfera i niesamowicie pozytywne emocje płynące zarówno od całego zespołu jak i od każdego z nich z osobna. Z czystym sumieniem Polecamy zespół Carmen bo My, nasi Rodzice i przede wszystkim nasi Goście bawili się wyjątkowo! Dziękujemy, że w ten dzień byliście z nami :)
Marta i Tomek (Szczecin) 11.05.2015
Rewelacyjny zespół, profesjonalna obsługa od początku do końca. Znają się na swojej pracy jak nikt! Począwszy od wyprowadzenia z domu, przez oprawę w kościele aż po samo wesele- wszystko na najwyższym poziomie. Piękne wokale i pełen repertuar- od starych kawałków po najnowsze przeboje, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy goście zachwyceni zespołem, parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Zabawy pierwsza klasa, goście się zintegrowali i nikt nie czuł się skrępowany w żadnym momencie. Dziękujemy !!!
Ania i Romek (Crailsheim) 03.01.2015
Najlepsza orkiestra jaką mogliśmy sobie wymarzyć ;) My jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej ślubu oraz wesela ;) goście również miło wspominają zabawę :) Naprawdę serdecznie polecam :)
Maria 27.12.2014
Carmen to rewelacyjny zespół. Nigdy się człowiek nie nudzi siedząc na krześle.
Magda i Piotrek (Gryfino) 11.12.2014
Najlepsza, jedyna w swoim rodzaju oprawa muzyczna wesela! Tak jak po Naszym pierwszym tańcu zapełnił się parkiet, tak dopiero po dodatkowo ”przedłużonych” poprawinach zeszli z niego goście. Świetna zabawa, super atmosfera i niesamowicie pozytywne emocje płynące zarówno od całego zespołu jak i od każdego z nich z osobna. Z czystym sumieniem Polecamy zespół CARMEN bo My, nasi Rodzice i przede wszystkim nasi Goście bawili się wyjątkowo! Dziękujemy, że w ten dzień byliście z nami :)
Elwira i Marek (25.08.140 (Szczecin) 17.09.2014
Genialny zespół!!! To był strzał w dziesiątkę, choć nigdy nie słyszeliśmy Ich na żywo!! Polecamy wszystkim tym , którzy szukają niebanalnego, profesjonalnego zespołu. Goście byli zachwyceni, a parkiet pełen całą noc do białego rana. Zespół bardzo kontaktowy, uprzejmy i jeszcze raz podkreślam profesjonalny.. Żadnych ”smętów”, czy discopolowy łomot, tylko żywe piosenki, także zagraniczne dorównujące oryginałom!! Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy za wspaniały wieczór bo daliście czadu!!!
Basia (Szczecin) 08.08.2014
Miałam przyjemność bawić się na weselu 2 sierpnia, na którym grał zespół muzyczny CARMEN i muszę szczerze przyznać, że zespół jest jedyny w swoim rodzaju, bardzo szeroki repertuar, świetnie śpiewają, potrafią poprowadzić imprezę i rozruszają każdego :)
Kasia&Mariusz (Chojna) 29.07.2014
Pragniemy podziękować Zespołowi Muzycznemu Carmen za cudowne granie na naszym weselu 26.07.2014r.Nie mogliśmy lepiej trafić.Wszyscy byli zachwyceni,Będziemy Was długo pamiętać, było rewelacyjnie, wielkie dzięki!