Księga Gości

Księga Gości

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

Aktualności

A K T U A L N O Ś C I

18.07.2015

 Przyjmujemy zlecenia na 2018 rok.

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

Marta i Michał - Szczecin 27.07.2015
Najlepsza, jedyna w swoim rodzaju oprawa muzyczna wesela! Tak jak po Naszym pierwszym tańcu zapełnił się parkiet, tak dopiero po dodatkowo ”przedłużonych” poprawinach zeszli z niego goście. Świetna zabawa, super atmosfera i niesamowicie pozytywne emocje płynące zarówno od całego zespołu jak i od każdego z nich z osobna. Z czystym sumieniem Polecamy zespół Carmen bo My, nasi Rodzice i przede wszystkim nasi Goście bawili się wyjątkowo! Dziękujemy, że w ten dzień byliście z nami :)
Marta i Tomek (Szczecin) 11.05.2015
Rewelacyjny zespół, profesjonalna obsługa od początku do końca. Znają się na swojej pracy jak nikt! Począwszy od wyprowadzenia z domu, przez oprawę w kościele aż po samo wesele- wszystko na najwyższym poziomie. Piękne wokale i pełen repertuar- od starych kawałków po najnowsze przeboje, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy goście zachwyceni zespołem, parkiet ani przez chwilę nie był pusty. Zabawy pierwsza klasa, goście się zintegrowali i nikt nie czuł się skrępowany w żadnym momencie. Dziękujemy !!!
Ania i Romek (Crailsheim) 03.01.2015
Najlepsza orkiestra jaką mogliśmy sobie wymarzyć ;) My jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej ślubu oraz wesela ;) goście również miło wspominają zabawę :) Naprawdę serdecznie polecam :)
Maria 27.12.2014
Carmen to rewelacyjny zespół. Nigdy się człowiek nie nudzi siedząc na krześle.
Magda i Piotrek (Gryfino) 11.12.2014
Najlepsza, jedyna w swoim rodzaju oprawa muzyczna wesela! Tak jak po Naszym pierwszym tańcu zapełnił się parkiet, tak dopiero po dodatkowo ”przedłużonych” poprawinach zeszli z niego goście. Świetna zabawa, super atmosfera i niesamowicie pozytywne emocje płynące zarówno od całego zespołu jak i od każdego z nich z osobna. Z czystym sumieniem Polecamy zespół CARMEN bo My, nasi Rodzice i przede wszystkim nasi Goście bawili się wyjątkowo! Dziękujemy, że w ten dzień byliście z nami :)
Elwira i Marek (25.08.140 (Szczecin) 17.09.2014
Genialny zespół!!! To był strzał w dziesiątkę, choć nigdy nie słyszeliśmy Ich na żywo!! Polecamy wszystkim tym , którzy szukają niebanalnego, profesjonalnego zespołu. Goście byli zachwyceni, a parkiet pełen całą noc do białego rana. Zespół bardzo kontaktowy, uprzejmy i jeszcze raz podkreślam profesjonalny.. Żadnych ”smętów”, czy discopolowy łomot, tylko żywe piosenki, także zagraniczne dorównujące oryginałom!! Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy za wspaniały wieczór bo daliście czadu!!!
Basia (Szczecin) 08.08.2014
Miałam przyjemność bawić się na weselu 2 sierpnia, na którym grał zespół muzyczny CARMEN i muszę szczerze przyznać, że zespół jest jedyny w swoim rodzaju, bardzo szeroki repertuar, świetnie śpiewają, potrafią poprowadzić imprezę i rozruszają każdego :)
Kasia&Mariusz (Chojna) 29.07.2014
Pragniemy podziękować Zespołowi Muzycznemu Carmen za cudowne granie na naszym weselu 26.07.2014r.Nie mogliśmy lepiej trafić.Wszyscy byli zachwyceni,Będziemy Was długo pamiętać, było rewelacyjnie, wielkie dzięki!
MaciekiKasia 21.07.2014
Kochani dziękujemy, że tak świetnie rozruszaliście Nasze Wesele. Goście byli zachwyceni waszą oprawą muzyczną:) Serdecznie Dziękujemy. Będziemy Was gorąco polecać!
Justyna 27.04.2014
Dziekujemy bardzo za SUPER oprawe muzyczna 18-ki Gosi. Goscie bardzo zadowoleni (mlodsi i starsi). Przeboje ponadczasowe. Polecamy wszystkim - swietni muzycy i bardzo towarzyscy ludzie. Na pewno nie raz jeszcze bedziemy korzystac z Waszych uslug i talentu. Pozdrawiamy:-)