Księga Gości

Księga Gości

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

Aktualności

A K T U A L N O Ś C I

18.07.2015

 Przyjmujemy zlecenia na 2019 rok.

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

Marika & Przemek (Szczecin) 29.08.16 (Szczecin) 29.08.2016
Kochani , przede wszystkim dziękujemy że to Wy mogliście cudownie urozmaicić nam ten jedyny najpiękniejszy dla nas w życiu dzień ... Byliście rewelacyjni pod każdym względem - muzyka , śpiew , saksofon ❤ Mega pozytywni , uśmiechnięci DOSKONALI !!! Wasza muzyka i mega pozytywna energia jaka od Was płynie sprawia , że chce się Was słuchać codziennie i bez przerwy 🙂 Serdecznie dziękujemy za wszystko - JESTEŚCIE NAJLEPSI !!!!!!!!!
Joanna & Sebastian (Swobnica) 04.08.2016
Jesteśmy szczęśliwi , że to Wy wystąpiliście dla nas nasw tym pięknym dniu . Nie mogliśmy trafić lepiej . Jesteście najlepsi na świecie !Wasza muzyka jest świetna. Uśmiechnięci ,mili ,zabawni. Nasza wymarzona orkiestra na wesele ! Jesteśmy bardzo zadowoleni ,nasi goście również ! Polecamy z całego serca !Wokalista super zabawny utalentowany,wokalistka głos anioła, saksofonista rewelacja ! pozdrawiamy gorąco I życzymy jak najlepiej ! Para Młoda Joanna i Sebastian 30.07.2016 ❤❤❤❤❤❤
Sylwia i Radek (OSINÓW DOLNY ) 18.07.2016
Dziękujemy za wspaniałą zabawę!! Jesteście najlepsi! Cudowny wokal i muzyka!! Jesteśmy zachwyceni😊 Wszystko tak jak chcieliśmy! Zespół bardzo radosny 😊 Dziękujemy jeszcze raz z całego serca 💕
Emilia i Emil 16.07.2016
Gorąco polecamy zespół. Oprawa ślubu i wesela na najwyższym poziomie. Oczepiny poprowadzone znakomicie. Goście mega zadowoleni, a my żałujemy tylko jednego....tego, że Carmen nie zagra drugi raz na naszym weselu;-) Mamy jednak nadzieję jeszcze nie raz bawić się przy Waszej muzyce.
Ania i Artur VI 2016 (Barnówko) 04.07.2016
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za oprawę muzyczną naszego wesela. Goście zachwyceni, muzyka dla każdego.Profesjonaliści, grający z ogromnym zaangażowaniem, wkładającym serce w każdą nutę. Serdecznie polecamy :D
Natalia i Rafał 26.04.2016
Bardzo polecamy zespół Carmen, wszystko na wysokim poziomie, dużo grania mało obijania.Genialne prowadzenie wesela. Zero zastrzeżeń. Reszta gości takze chwalila zespol.
Gość weselny (Mieszkowice) 18.04.2016
Jestem pod wrażeniem zmian w zespole. Tak trzymać dalej. Pozdrawiam cały zespół.
Koło myśliwych ” Sokół” (Szczecin) 07.02.2016
Gorąco polecamy zespół Carmen. Rewelacyjne prowadzenie imprezy, piękny śpiew i nowy instrument w zespole saksofon. Dziękujemy !!!
Justyna&Przemek Paszko (Mieszkowice ) 03.11.2015
Kochani! Dziekujemy za to wspaniale wesele:) Za ten klimat, jaki stowrzyliscie . Za to, ze dzieki Wam nasi goscie nie schodzili z parkietu. Dzieki Wam byl to najpiekszniejszy i niezapomniany dzien w naszym zyciu. Jestesmy bardzo zadowoleni ze wybralismy wlasnie Was:) Polecamy najlepszy zespol jakiego mozecie sobie tylko wymarzyc;)
Basia i Rafał (Dębno) 15.10.2015
Długo zastanawialiśmy co Wam napisać żeby wyrazić nasze zadowolenie. Byliście genialni, przeszliście nasze najśmielsze oczekiwania! Goście są zachwyceni. Oczepiny i konkursy pierwsza klasa :) Parkiet ciągle pełny. Takiego fajnego zespołu jeszcze nikt nie spotkał na innym weselu. Do przyszłych Par Młodych : Zespól Carmen to 100% dobrej zabawy, z całego serca polecamy! Było idealnie!!!Jeszcze raz dziękujemy!!!Jesteście najlepsi!!!