Księga Gości

Księga Gości

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

Aktualności

A K T U A L N O Ś C I

18.07.2015

 Przyjmujemy zlecenia na 2018 rok.

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

Gość weselny (Mieszkowice) 18.04.2016
Jestem pod wrażeniem zmian w zespole. Tak trzymać dalej. Pozdrawiam cały zespół.
Koło myśliwych ” Sokół” (Szczecin) 07.02.2016
Gorąco polecamy zespół Carmen. Rewelacyjne prowadzenie imprezy, piękny śpiew i nowy instrument w zespole saksofon. Dziękujemy !!!
Justyna&Przemek Paszko (Mieszkowice ) 03.11.2015
Kochani! Dziekujemy za to wspaniale wesele:) Za ten klimat, jaki stowrzyliscie . Za to, ze dzieki Wam nasi goscie nie schodzili z parkietu. Dzieki Wam byl to najpiekszniejszy i niezapomniany dzien w naszym zyciu. Jestesmy bardzo zadowoleni ze wybralismy wlasnie Was:) Polecamy najlepszy zespol jakiego mozecie sobie tylko wymarzyc;)
Basia i Rafał (Dębno) 15.10.2015
Długo zastanawialiśmy co Wam napisać żeby wyrazić nasze zadowolenie. Byliście genialni, przeszliście nasze najśmielsze oczekiwania! Goście są zachwyceni. Oczepiny i konkursy pierwsza klasa :) Parkiet ciągle pełny. Takiego fajnego zespołu jeszcze nikt nie spotkał na innym weselu. Do przyszłych Par Młodych : Zespól Carmen to 100% dobrej zabawy, z całego serca polecamy! Było idealnie!!!Jeszcze raz dziękujemy!!!Jesteście najlepsi!!!
Agata i Robert (Koszewko) 08.10.2015
Od kilku minut zastanawiam się w jakie słowa ubrać można aby móc określić jak jesteśmy wdzięczni za kazdy usmiech naszych gości za charyzmę jaką w sobie posiadacie za świetną zabawę i za to, że wraz z wami mogliśmy wspomnienia na późniejsze dni malować . Dziękujemy Milenie za to, że mogliśmy poznać Polską Whitney Houston to co jesteś w stanie z siebie wydobyć jest nie do opisania a moje łzy szczęścia/zachwytu są na to prawdziwym dowodem. Dziękujemy za wszystko jesteście NAJLEPSI !!! Takich dwóch jak was trzech to nie ma ani jednego ! Sciskamy . Agata i Robert Koszewko 08.08.2015
Paulina i Mateusz Mieczkowscy 22.09.2015
Dziękujemy bardzo za profesjonalną oprawę muzyczną całego naszego wesela. Cieszymy się, że Was wybraliśmy i mogliśmy z Wami współpracować :) Gwarantujemy, że będziemy każdemu polecać Wasz zespół. Jesteście Naaajlepsi :) Raz jeszcze bardzo dziękujemy :) !!!!
Dagmara i Grzegorz (Chojna) 14.09.2015
Super zespół:) Fajnie graja, spiewaja i zabawiaja. Goście weselni bawili sie caly czas, a oczepiny wygraly wszystko:D Polecamy goraco ZESPÓŁ CARMEN nie tylko na wesela:)
Iza i Paweł 28.08.2015
Napisać że jesteście najlepsi, to stanowczo za mało... Wesele było megaświetne, goście zachwyceni, a my chodzić nie możemy tak nas nogi bolą. Oczepiny, konkursy, super żarty i ta Whitney zaśpiewna przez Milenę, to jest coś co zapamiętamy na dłuuugie lata :) Dziękujemy, mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś z Wami poszaleć na parkiecie :)
Adrianna i Piotr 21.08.2015
Super ekipa, bardzo dobry repertuar i dawali radę cały czas. Parkiet przez większość czasu na full. Świetnie zorganizowane oczepiny. Dziekujemy wam i polecamy wszystkim którzy planują wesele Zespół Carmen :)
Marta i Michał (Kamieniec) 30.07.2015
Najlepszy zespół na wesele.Grali u nas 24.07.2015 w Ustowie.Świetnie Śpiewają i zabawiają gości.Profesjonalne podejście do tematu.Gorąco Polecamy :)