Księga Gości

Księga Gości

Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

Aktualności

A K T U A L N O Ś C I

18.07.2015

 Przyjmujemy zlecenia na 2019 rok.

 

Z A P R A S Z A M Y !!!

Ania i Artur VI 2016 (Barnówko) 04.07.2016
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za oprawę muzyczną naszego wesela. Goście zachwyceni, muzyka dla każdego.Profesjonaliści, grający z ogromnym zaangażowaniem, wkładającym serce w każdą nutę. Serdecznie polecamy :D
Natalia i Rafał 26.04.2016
Bardzo polecamy zespół Carmen, wszystko na wysokim poziomie, dużo grania mało obijania.Genialne prowadzenie wesela. Zero zastrzeżeń. Reszta gości takze chwalila zespol.
Gość weselny (Mieszkowice) 18.04.2016
Jestem pod wrażeniem zmian w zespole. Tak trzymać dalej. Pozdrawiam cały zespół.
Koło myśliwych ” Sokół” (Szczecin) 07.02.2016
Gorąco polecamy zespół Carmen. Rewelacyjne prowadzenie imprezy, piękny śpiew i nowy instrument w zespole saksofon. Dziękujemy !!!
Justyna&Przemek Paszko (Mieszkowice ) 03.11.2015
Kochani! Dziekujemy za to wspaniale wesele:) Za ten klimat, jaki stowrzyliscie . Za to, ze dzieki Wam nasi goscie nie schodzili z parkietu. Dzieki Wam byl to najpiekszniejszy i niezapomniany dzien w naszym zyciu. Jestesmy bardzo zadowoleni ze wybralismy wlasnie Was:) Polecamy najlepszy zespol jakiego mozecie sobie tylko wymarzyc;)
Basia i Rafał (Dębno) 15.10.2015
Długo zastanawialiśmy co Wam napisać żeby wyrazić nasze zadowolenie. Byliście genialni, przeszliście nasze najśmielsze oczekiwania! Goście są zachwyceni. Oczepiny i konkursy pierwsza klasa :) Parkiet ciągle pełny. Takiego fajnego zespołu jeszcze nikt nie spotkał na innym weselu. Do przyszłych Par Młodych : Zespól Carmen to 100% dobrej zabawy, z całego serca polecamy! Było idealnie!!!Jeszcze raz dziękujemy!!!Jesteście najlepsi!!!
Agata i Robert (Koszewko) 08.10.2015
Od kilku minut zastanawiam się w jakie słowa ubrać można aby móc określić jak jesteśmy wdzięczni za kazdy usmiech naszych gości za charyzmę jaką w sobie posiadacie za świetną zabawę i za to, że wraz z wami mogliśmy wspomnienia na późniejsze dni malować . Dziękujemy Milenie za to, że mogliśmy poznać Polską Whitney Houston to co jesteś w stanie z siebie wydobyć jest nie do opisania a moje łzy szczęścia/zachwytu są na to prawdziwym dowodem. Dziękujemy za wszystko jesteście NAJLEPSI !!! Takich dwóch jak was trzech to nie ma ani jednego ! Sciskamy . Agata i Robert Koszewko 08.08.2015
Paulina i Mateusz Mieczkowscy 22.09.2015
Dziękujemy bardzo za profesjonalną oprawę muzyczną całego naszego wesela. Cieszymy się, że Was wybraliśmy i mogliśmy z Wami współpracować :) Gwarantujemy, że będziemy każdemu polecać Wasz zespół. Jesteście Naaajlepsi :) Raz jeszcze bardzo dziękujemy :) !!!!
Dagmara i Grzegorz (Chojna) 14.09.2015
Super zespół:) Fajnie graja, spiewaja i zabawiaja. Goście weselni bawili sie caly czas, a oczepiny wygraly wszystko:D Polecamy goraco ZESPÓŁ CARMEN nie tylko na wesela:)
Iza i Paweł 28.08.2015
Napisać że jesteście najlepsi, to stanowczo za mało... Wesele było megaświetne, goście zachwyceni, a my chodzić nie możemy tak nas nogi bolą. Oczepiny, konkursy, super żarty i ta Whitney zaśpiewna przez Milenę, to jest coś co zapamiętamy na dłuuugie lata :) Dziękujemy, mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś z Wami poszaleć na parkiecie :)